Zapraszamy Was na Frymark Bydgoski w Bydgoskim Centrum Finansowym przy ulicy Gdańskiej. Przygotujemy różne ciekawe fanty, które będzie można nabyć jako podziękowanie za darowiznę.

W jakich dniach będziemy?

  • 23.10
  • 4.12
  • 18.12

Co znajdziecie na naszym stoisku?

  • wypieki robione przez nasze Wolontariuszki oraz Przyjaciół
  • ręcznie robione przez nas ozdoby i dekoracje jesienno-świąteczne 🎃 🎄
  • wesołe kocie fanty

Będzie można nas również wspomóc darami, takimi jak: mokre karmy wysokomięsne, żwirki, zabawki oraz środki czystości (chemia do prania, płyny do mycia naczyń, środki do dezynfekcji, worki na odpady itd.).

⭐🍂⭐ ZAPRASZAMY! ⭐🍂⭐

Scroll to top

Stowarzyszenie Stukot

Wykorzystujemy ciasteczka do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie.

Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług.

Informacja o tym, w jaki sposób Google przetwarza dane, znajdują się tutaj.